فروش

  • Text Hover

آشنایی با واحد فروش پرشین فولاد

واحد فروش و مدیریت آن در گروه صنعتی پرشین فولاد، وظیفه عرضه و فروش محصولات شرکت در بازارهای داخلی و خارجی را بر عهده دارد. همچنین تعیین خط‌مشی فروش محصولات در راستای دستیابی به درآمد پیش‌بینی شده و ارائه برنامه‌های بلند‌مدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت فروش از جمله مسئولیت‌های این واحد است. علاوه بر این، تهیه پیشنهادهایی درباره سیاست‌های تجاری و قیمت‌گذاری در حیطه وظایف واحد فروش است.

ماموریت سازمانی در مدیریت فروش

از آنجایی که فولاد، فراورده‌های فولادی و به‌ویژه محصولات سبک ساختمانی نقش ویژه و ارزنده‌ای در توسعه اقتصادی کشور بر‌عهده دارد، مدیریت فروش گروه صنعتی پرشین فولاد برای رفع نیازهای فعلی و آینده وظیفه فروش محصولات تولیدی را در بازارهای داخل و خارج از کشور برعهده دارد.

پذیرش مشتری

با توجه به جایگاه ویژه و ارزنده مشتریان در دوام و بقای سازمان، گروه صنعتی پرشین فولاد همواره با شعار مشتری‌مداری سعی در تسهیل ارتباط مشتریان با شرکت داشته است. به همین منظور تمامی مشتریان‌گرامی می‌توانند درخواست‌های خرید خود را از طریق فکس، ایمیل، تلفن، مراجعه حضوری یا از طریق دبیرخانه شرکت برای این واحد ارسال کنند.

مدارک مورد نیاز برای خرید در پرشین فولاد
  • نامه درخواست خرید مستقیم به مدیر فروش
  • تصویر گواهی مودیان اقتصادی
  • تصویر شناسه ملی
  • تصویر لیست سهامداران شرکت
  • تصویر آگهی تاسیس شرکت
  • تصویر آخرین تغییرات روزنامه
  • آدرس ,کد پستی ,شماره تلفن و فاکس
  • شرکت

نحوه ارسال کالا در پرشین فولاد

ارسال کالاهای داخلی و خارجی در پرشین فولاد به‌صورت فوری انجام می‌شود.

انتقادها، شکایت‌ها و نظرات مشتریان

هرگاه مشتریان گرامی انتقاد یا نظری در باره‌ کیفیت محصول، نحوه ارسال آن، بسته‌بندی یا هر موضوع دیگری داشته باشد، ما در پرشین فولاد پذیرای آن هستیم.مشتریان‌ می‌توانند انتقادها و نظرات خود را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنند:
ایمیل: info@persianfoolad.com
فکس: 02122258389
تلفن: 7-02122258381  و 02124552
سیستم ارتباط با مشتریان در سایت persianfoolad.com
کدپستی: 1549846133
واحد فروش گروه پرشین فولاد وظیفه دارد در سریع‌ترین زمان نتیجه را به اطلاع مشتری برساند، همچنین در صورتی که شکایت، در ارتباط با کیفیت محصول ارسال شده باشد، شرکت موظف است در اسرع وقت نسبت به اعزام کارشناس و رسیدگی به شکایت مطرح شده، اقدام کند.بدیهی است در این مدت، خریدار باید محموله مورد شکایت را تا رسیدن کارشناس در محلی امن بدون دست‌خوردگی نگه‌داری ‌کند تا در صورت نیاز، امکان بازگشت محصول به کارخانه وجود داشته باشد.