درباره ما

 • Text Hover

اهداف و ارزش‌های سازمانی پرشین فولاد

در تمام دوران زندگی، انسان برای رسیدن به کمال در جست‌وجوی دانش و معرفت بوده است. از این روی فناوری در همه زمینه‌های علمی به وجود آمد که موجب شکوفایی زندگی انسان در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و صنعتی شده‌ است.رشد روزافزون تغییرات و پیشرفت‌های تکنولوژی بر جایگاه تولیدکنندگان در صنعت اثر گذاشته و شرکت‌ها دائما در تکاپوی دستیابی به بازارهای جدید و افزایش سهم بیشتری از بازار برای خود و محصولاتشان هستند.گروه صنعتی پرشین فولاد نیز قصد دارد، سهم بیشتری از بازار را اتخاذ کند. اهداف عملیاتی این گروه که تاکنون نسبتا محقق شده‌اند، نظیر ارتقای کیفیت، تعامل بیشتر با مصرف‌کنندگان نهایی محصول، کسب رضایت بیشتر مشتریان و نوآوری همچون گام‌هایی ارزشمند هستند که الزاما در راه رسیدن به هدف اصلی برداشته شده‌اند.  چشم‌انداز پرشین فولاد دستیابی به سازمانی چابک، پیشرو، خوشنام و تأثیر‌گذار در صنعت فولاد ایران است. ارزش‌های پرشین فولاد مبتنی بر رفتار شایسته توأم با عدالت و انصاف با طرفین قرارداد، صداقت، مسئولیت‌پذیری، قانونمندی، پایبندی به تعهدات و اصول متعارف و کار، مهرورزی و رعایت اصل احترام متقابل، سلامت و ایمنی کارکنان است.اهداف کیفی پرشین فولاد نیز مبتنی بر افزایش رضایت مشتریان، بهبود کیفیت محصولات، تحویل به موقع محصولات، سرعت و دقت در انجام امور و سرآمدی فروش است.

راه‌های دستیابی به اهداف در پرشین فولاد

*ارتقای کیفیت محصولات از طریق به‌کارگیری دانش‌روز، آموزش کارکنان و تجهیز شرکت به روش‌ها و فنون و ابزارهای نوین مدیریت.
*رعایت مقررات و الزامات قانونی و استانداردهای فنی در تولید محصولات.
*برآورده ساختن تمام الزامات استاندارد مدیریت کیفیت.
*اولویت دادن به ایمنی و کیفیت در صورت بروز هرگونه اختلاف نظر در رویه‌های کاری.
*ارتقای دانش فنی و مهارت‌های کارکنان از طریق توجه به امر آموزش
*ترویج فرهنگ کارگروهی و پیشگیری به جای اصلاح به منظور هم‌افزایی توانمندی‌ها.
*ایجاد مکانیزم‌های انگیزشی، ساختار مناسب و *فضای تعامل و برخورد اندیشه برای بهره‌گیری از مشارکت کارکنان در زمینه ارتقاء کیفیت محصولات و بهبود مستمر فرآیندها.
*ارتقای توان تولید از طریق مدیریت تجهیزات، تاسیسات و اجرای سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگرانه .
*سرآمدی فروش از طریق ارتباط مؤثر و مستمر با مشتریان، دریافت نظرات و پیشنهادها، پاسخگوئی، انعطاف پذیری و شفافیت در رسیدگی به شکایات آنان.
*بهبود فرهنگ استفاده کامل از سیستم‌های اطلاعات جامع و اجرای سیستم‌های مدیریتی و تلاش برای ارتقاء، سطح ایمنی و بهداشت کارکنان.
*تفویض اختیارات و آزادی عمل سازمانی به تمام کسانی که فعالیت‌های مؤثر بر کیفیت را اداره، اجرا، ارزیابی و تصدیق می‌کنند.
گروه صنعتی پرشین فولاد سعی دارد در آینده نیاز اقلام صنعتی نظیر فولاد و میلگرد کشور بزرگ ایران و سایر کشورهای حوزه خاورمیانه را تامین کند و در این راستا گام‌های بلندی برداشته ‌است.
 

 • Text Hover

درباره پرشین فولاد

گروه صنعتی پرشین فولاد در سال 1365 در تهران تاسیس شد. این گروه صنعتی فعالیت اصلی خود را در زمینه تولید میلگرد از سال 1387 در زمینی به مساحت 50 هکتار در تاکستان قزوین که یکی از بهترین نقاط استراتژیک برای حمل و نقل زمینی، ریلی و بنادر شمالی کشور است، شروع کرد. پرشین فولاد در زمینه‌های ساخت‌وساز انواع فولاد از قبیل میلگرد و پروفیل فعالیت می‌کند. گروه پرشین فولاد در حال حاضر به عنوان یکی از قطب‌های تولیدکننده میلگرد و پروفیل در کشور شناخته می‌شود که با سرمایه صد‌در‌صد خصوصی، راه‌اندازی شده و تامین‌کننده بخش عظیمی از میلگرد و پروفیل مورد نیاز کشور است. تولیدات پرشین فولاد بخش‌های زیربنایی، پروژه‌های کلان کشوری، کارخانه‌های تولیدی، ساختمان‌سازی و ابنیه را پوشش می‌دهد.

 • Text Hover

گواهی‌نامه‌ها

شرکت پرشین فولاد در طول سال‌های فعالیت خود، همواره متعهد ارتقای به کیفیت محصولات و خدمت‌رسانی بیشتر به مشتریان بوده و دریافت گواهینامه‌های زیر نیز مهر تاییدی بر این واقعیت است:

 

 • دارای استاندارد ملی ایران
 • دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد
 • 2007_18001ISO
 • 2015_14001ISO
 • 2015_9001ISO
 • کارفرمای نمونه‌ حامی کارگر سال ۱۳۹۰
 • واحد صنعتی نمونه استانی در سال‌های ۱۳۸۹،۱۳۹۰،۱۳۹۱،۱۳۹۲،۱۳۹۵
 • برگزیده حمایت از کالای ایرانی در سال ۱۳۹۷

صادرات پرشین فولاد

گروه صنعتی پرشین فولاد با به‌کارگیری سرمایه اصلی خود یعنی متخصصان ماهر، متعهد و استفاده از تجهیزات مدرن و به‌روز، توانسته است با تولید محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی در بازار‌های هدف خود نفوذ کند.گروه صنعتی پرشین فولاد به عنوان تولید‌کننده برتر کشور با قابلیت تولید و صادرات 500.000 تن انواع میلگرد در سال، توانایی خود را جهت صادرات محصولات اعلام می‌دارد.
کشورهای مقصد صادرات پرشین فولاد
کشور‌های همسایه نظیر عراق، ترکیه، سوریه، افغانستان، ترکمنستان، عمان، ارمنستان، گرجستان، پاکستان و همچنین روسیه، میانمار و آفریقا از جمله مقصد‌های صادراتی گروه صنعتی پرشین فولاد هستند که پیشبینی می‌شود با توجه به رونق اقتصادی کشور، کیفیت و قیمت‌های رقابتی رشد قابل توجهی را مشاهده کنیم.

از طریق راه‌های زیر می‌توانید با واحد صادرات پرشین فولاد در تماس باشید:

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، برج آرین، ورودی غربی، طبقه یازدهم، واحد 39
ایمیل: info@persianfoolad.com
فکس: 02122258389
تلفن: 7-02122258381  و 02124552
سیستم ارتباط با مشتریان در سایت Persianfoolad.com
کدپستی: 1549846133

دریافت کاتالوگ
 • Text Hover
 • Text Hover

تصاویر نمایشگاه